پنل خورشیدی (کارکرد)
دسامبر 12, 2018
درج نام شرکت آینده سازان سیاره سبز Gift solar در لیست پیمانکاران مورد تائید توزیع برق تبریز
ژانویه 30, 2019

پنل خورشیدی یینگلی سولار

پنل خورشیدی یینگلی سولار

 

پنل خورشیدی یینگلی سولار باعث ایجاد انرژی خورشیدی برای جوامع در همه جا می شود، با استفاده از تخصص تولید و تدارکات جهانی ما برای حل چالش های انرژی منحصر به فرد محلی. تیم ما از کارشناسان محلی به عنوان یکی از پیشگامان تولید پنل خورشیدی یینگلی سولار در جهان توانمند ساختن جوامع در سراسر جهان برای خورشید است.

 

بیش از 85 میلیون پنل خورشیدی Yingli (بیش از 20 گیگاوات) به بیش از 90 کشور از جمله آلمان، اسپانیا، ایتالیا، یونان، فرانسه، کره جنوبی، چین، ژاپن، برزیل، استرالیا، آفریقای جنوبی، مکزیک و ایالات متحده. پنل خورشیدی یینگلی سولار قابل اعتماد ما اثبات شده است که در آب و هوا و محیط های متنوع تقریبا در همه جا تحت خورشید قرار دارند.

 

به عنوان جهان با چالش های بی سابقه انرژی و محیط زیست مواجه می شویم، ما همچنان متعهد به ماموریت ما هستیم: برای ارائه انرژی سبز ارزان برای همه.

 

آمار شرکت کلیدی

 

مقر اصلی در Baoding، چین

 

 

پنل خورشیدی یینگلی سولار در سراسر جهان تحویل داده شده است

 

ظرفیت تولید پنل خورشیدی یینگلی سولار

مدل کسب و کار عمودی ما یکپارچه تمام فرآیند تولید پنل خورشیدی یینگلی سولار را پوشش می دهد، از پلی سیلریک به شمش ها و از سلول های خورشیدی به پنل خورشیدی یینگلی سولار با کیفیت. از سال 1998، ظرفیت تولید ما امروز از 3 مگاوات تا 2.45 گیگاوات افزایش یافته است.

 

ظرفیت YGE: 2004-2012

 

ما معتقدیم مسئولیت ما این است که انرژی بی پایان خورشید را تبدیل به انرژی سبز ارزان برای همه کند.

– رئیس Miao در ارائه اولیه عمومی YGE، 8 ژوئن 2007

چه چیزی باعث می شود یینگلی متفاوت باشد؟

فناوری برای یک عمر

قابلیت اطمینان و قابلیت اطمینان درازمدت برای موفقیت پروژه خورشیدی ضروری است. ما بر روی ارائه پنل های خورشیدی با بیشترین مقدار ممکن در طول عمر محصول تمرکز می کنیم. بر اساس سال های تحقیق پیشرفته و پیشرفت های تکراری، پنل خورشیدی یینگلی سولار طراحی، ساخته شده و اثبات شده در هر نقطه در زیر خورشید انجام می شود.

 

ببینید که چگونه Yingli پنل خورشیدی یینگلی سولار ساخته شده است برای ارائه ROI برتر در پروژه خورشیدی شما: بیشتر بدانید.

 

پیچیدگی جهانی

تیم های با تجربه جهانی ما به طیف وسیعی از شرکای صنعت کمک می کنند، از جمله توسعه دهندگان، EPC ها، توزیع کنندگان و یکپارچگی سیستم های خورشیدی، برای آوردن گیگاوات از پروژه های خورشیدی به زندگی. ما درک می کنیم که چه چیزی برای موفقیت در صنعت انرژی جهانی موفقیت دارد. ما دانش محلی و پیچیدگی جهانی را ارائه می دهیم که انتظار می رود که پروژه خورشیدی شرکت شما موفقیت آمیز باشد.

 

برخی از پروژه های جهانی که ما برای زندگی به آنها کمک کرده ایم، را بررسی کنید: بیشتر بدانید.

 

خدمات مشتری شخصی

 

هنگامی که یک سازنده پنل خورشیدی را انتخاب می کنید، فقط انتخاب یک قطعه تجهیزات الکتریکی نیستید. شما وارد یک رابطه چند دهه می شوید. تیم پشتیبانی محلی محلی ما، در سراسر دفاتر در سراسر جهان پخش می شود، به شما کمک می کند تا با چالش های منحصر به فرد مرتبط با آوردن پروژه های خورشیدی خود به زندگی، و اطمینان از عملکرد بلند مدت، مقابله کنید.

آینده سازان سیاره سبز تجهیزات خورشیدی پنل های خورشیدی پنل های خورشیدی پنل خورشیدی اینورتر خورشیدی اینورترهای خورشیدی استراکچر خورشیدی پنل های خورشیدی استراکچرهای خورشیدی با برند های یینگلی ینگلی Yingli و گرووات گروات Growatt و مشاوره، طراحی و اجرای نیروگاه های خورشیدی و سامانه های خورشیدی و مشاوره سرمایه گذاری نیرو گاه های خورشیدی و سامانه های خورشیدی انرژی خورشیدی انرژی پنل های خورشیدی تجدید پذیر انرژی پاک پنل های خورشیدی مونو کریستال پنل های پنل های خورشیدی خورشیدی پلی کریستال پنل های خورشیدی سری استاندارد یینگلی ینگلی پنل های خورشیدی پاندا یینگلی ینگلی پنل های خورشیدی اینورتر های سنترال گرووات گروات اینورتر های استرینگ گرووات گروات سیستم های ذخیره سازی گرووات گروات سیستم های مانیتورینگ گرووات گروات نیروگاه خورشیدی کرمان نیروگاه خورشیدی سمنان نیروگاه خورشیدی خراسان نیروگاه پنل های خورشیدی خورشیدی لرستان نیروگاه خورشیدی فارس نیروگاه خورشیدی خوزستان پنل های خورشیدی نیروگاه خورشیدی بوشهر نیروگاه خورشیدی پنل های خورشیدی راورکرمان نیروگاه خورشیدی سن پنل های خورشیدی سن< ” ; h1 style = ” color : #ffffff>

بازدیدها: 195

دیدگاه ها بسته شده است