يينگلی
دسامبر 12, 2018
یینگلی سولار
دسامبر 12, 2018

پنل های خورشیدی

پنل های خورشیدی

پنل های خورشیدی چگونه کار می کند?

ما می توانیم نور خورشید را با استفاده از پنل های خورشیدی مستقیم به برق تبدیل کنیم. هر روز، پنل های خورشیدی روی سقف ساختمان با اصابت پرتوهای خورشیدی (فوتون) مواجه می شوند. پنل های خورشیدی این فوتون ها را به الکترونهای جریان مستقیم (DC) تبدیل می کند.

الکترونها از پنل های خورشیدی خارج شده و به یک اینورتر و یا دیگر وسایل ایمنی الکتریکی جریان می یابند. اینورتر در سیستم خورشیدی توان DC (معمولا برای شارژ باتری استفاده می شود) را به جریان متناوب یا AC تبدیل می کند. توان AC نوعی از چریان الکتریکی است که تلویزیون، رایانه و وسایل برقی خانگی شما هنگام اتصال به پریز برق استفاده می کنند.

یک سیستم اندازه گیری انرژی خالص تمام توانی که سیستم خورشیدی تولید می کند ردیابی می کند. بخشی از انرژی خورشیدی که همزمان با تولید مصرف نمی شود، به شبکه برق از طریق متر برمی گردد. در شب و یا در روزهای ابری، زمانی که سیستم خورشیدی بیش از نیاز ساختمان تولید نمی کند، به طور طبیعی از شبکه برق مصرف می شود.

پنل های خورشیدی

پنل های خورشیدی ، نیمه هادی های کوچک و مربع شکل هستند که از سیلیکون و دیگر مواد رسانایی ساخته شده اند که به صورت ورقه های نازک تولید می شوند. هنگامی که نور خورشید به یک پنل های خورشیدی اصابت می کند، واکنش های شیمیایی الکترون ها را آزاد می کنند و جریان الکتریکی تولید می شود. سلول خورشیدی سلول فتوولتائیک یا “سلول PV” نیز نامیده می شوند و می توانند بر روی بسیاری از لوازم کوچک مانند ماشین حساب ها یافت شوند.

اجزای سیستم خورشیدی فتوولتائیک (PV):

اجزای سیستم PV شامل ماژول های PV (مجموعه سلول های PV) که معمولا پنلPV نامیده می شوند؛ یک یا چند باتری؛ یک شارژ کنترلر برای سیستم های مستقل از شبکه؛ یک اینورتر برای تبدیل توان خورشیدی از جریان مستقیم (DC) به جریان متناوب (AC) برای اتصال به شبکه برق؛ سیم کشی و استراکچر و… می باشد. یک ماژول فتوولتائیک ترکیبی از سلول های خورشیدی است و یک آرایه خورشیدی از مجموعه ماژول های خورشیدی تشکیل شده است. بعضی از آرایه ها بر روی دستگاه های ردیابی خاصی قرار می گیرند که نور خورشید را در تمام طول روز برای بهبود کارایی سیستم ردیابی نمایند.

آینده سازان سیاره سبز تجهیزات خورشیدی پنل های خورشیدی پنل های خورشیدی پنل خورشیدی اینورتر خورشیدی اینورترهای خورشیدی استراکچر خورشیدی پنل های خورشیدی استراکچرهای خورشیدی با برند های یینگلی ینگلی Yingli و گرووات گروات Growatt و مشاوره، طراحی و اجرای نیروگاه های خورشیدی و سامانه های خورشیدی و مشاوره سرمایه گذاری نیرو گاه های خورشیدی و سامانه های خورشیدی انرژی خورشیدی انرژی پنل های خورشیدی تجدید پذیر انرژی پاک پنل های خورشیدی مونو کریستال پنل های پنل های خورشیدی خورشیدی پلی کریستال پنل های خورشیدی سری استاندارد یینگلی ینگلی پنل های خورشیدی پاندا یینگلی ینگلی پنل های خورشیدی اینورتر های سنترال گرووات گروات اینورتر های استرینگ گرووات گروات سیستم های ذخیره سازی گرووات گروات سیستم های مانیتورینگ گرووات گروات نیروگاه خورشیدی کرمان نیروگاه خورشیدی سمنان نیروگاه خورشیدی خراسان نیروگاه پنل های خورشیدی خورشیدی لرستان نیروگاه خورشیدی فارس نیروگاه خورشیدی خوزستان پنل های خورشیدی نیروگاه خورشیدی بوشهر نیروگاه خورشیدی پنل های خورشیدی راورکرمان نیروگاه خورشیدی سن پنل های خورشیدی سن< ” ; h1 style = ” color : #ffffff>

بازدیدها: 15

دیدگاه ها بسته شده است