اینورتر خورشیدی
دسامبر 5, 2018
گرووات
دسامبر 12, 2018

پنل های خورشیدی

 

پنل های خورشیدی چه مقدار برق تولید می کند؟

 

مقدار برقی که یک پنل خورشیدی تولید می کند به سه عامل مهم بستگی دارد: اندازه پنل های خورشیدی، کارایی سلول های خورشیدی که در ساخت پنل خورشیدی به کار رفته است و میزان نور خورشید که پنل خورشیدی دریافت می­کند.

آنچه که از یک پنل خورشیدی معمولی انتظار می رود، و اینکه چگونه باید توان تولیدی پنل خورشیدی را با توان مورد نیاز برای وسایل و لوازم خانگی مورد استفاده مقایسه کنیم، با جزئیات ارائه شده است.

پنل های خورشیدی دارای چه ابعادی هستند؟

هنگامی که از واژه “پنل خورشیدی” استفاده می شود، آنچه که ما در مورد آن صحبت می کنیم، یک پنل خورشیدی سیلیکونی معمولی برای استفاده های مسکونی است. امروزه بیشتر پنل های خورشیدی حدود 5 و نیم فوت(168 سانتی متر) طول و کمی بیش از 3 فوت (91 سانتی  متر) عرض دارند.

اگر به تصویر بالا نگاه کنید در پنل های خورشیدی، 60 مربع کوچک را مشاهده می کنید. این مربعها در واقع “سلولهای خورشیدی” هستند که با سیم به یکدیگر متصل شده اند. این سلول ها جایی است که برق تولید شده و سیم ها برق را به یک جعبه اتصال انتقال می دهند و پنل های خورشیدی به یک آرایه بزرگتر وصل می شود.

چرا اندازه پنل خورشیدی اهمیت دارد؟

تعداد بیشتری از سلولهای خورشیدی که در کنار یکدیگر کار می کنند، توان بیشتری تولید خواهند کرد. به همین دلیل اندازه پنل های خورشیدی برای محاسبه مقدار توان تولیدی آن اهمیت خواهد داشت. پنل های خورشیدی چندین دهه در حدود همین اندازه بوده اند، اما پنل های خورشیدی مدرن برق بیشتری نسبت به گذشته تولید می­کنند.  دلیل این امر این است که تولید کنندگان پنل های خورشیدی به راهکارهایی برای بهبود کارایی سلول های خورشیدی در طول زمان دست یافته اند.

شرکت آینده سازان سیاره سبز

 

آینده سازان سیاره سبز تجهیزات خورشیدی پنل های خورشیدی پنل خورشیدی اینورتر خورشیدی اینورترهای خورشیدی استراکچر خورشیدی استراکچرهای خورشیدی با برند های یینگلی ینگلی Yingli و گرووات گروات Growatt و مشاوره، طراحی و اجرای نیروگاه های خورشیدی و سامانه های خورشیدی و مشاوره سرمایه گذاری نیرو گاه های خورشیدی و سامانه های خورشیدی انرژی خورشیدی انرژی تجدید پذیر انرژی پاک پنل های خورشیدی مونو کریستال پنل های خورشیدی پلی کریستال پنل های خورشیدی سری استاندارد یینگلی ینگلی پنل های خورشیدی پاندا یینگلی ینگلی پنل های خورشیدی اینورتر های سنترال گرووات گروات اینورتر های استرینگ گرووات گروات سیستم های ذخیره سازی گرووات گروات سیستم های مانیتورینگ گرووات گروات نیروگاه خورشیدی کرمان نیروگاه خورشیدی سمنان نیروگاه خورشیدی خراسان نیروگاه خورشیدی لرستان نیروگاه خورشیدی فارس نیروگاه خورشیدی خوزستان نیروگاه خورشیدی بوشهر نیروگاه خورشیدی راورکرمان نیروگاه خورشیدی سن سن< ” ; h1 style = ” color : #ffffff>

بازدیدها: 252

دیدگاه ها بسته شده است