شرایط ارائه خدمات و گارانتی توسط GIFT GUARANTEE

درج نام شرکت آینده سازان سیاره سبز Gift solar در لیست پیمانکاران مورد تائید توزیع برق آذربایجان شرقی
اکتبر 31, 2018
هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران
نوامبر 17, 2018

شرایط ارائه خدمات و گارانتی توسط GIFT GUARANTEE

شرایط ارائه خدمات و گارانتی توسط GIFT GUARANTEE
مشتری گرامی
ضمن سپاس از انتخاب فنی و هوشمندانه شما: اینورتر خریداری شده، به مدت 5 سال (60 ماه) از تاریخ ………….. تحت گارانتی

شرکت آینده سازان سیاره سبز Gift solar می باشد.
• شرایط گارانتی
این گارانتی شامل همه عیب های مرتبط با طراحی، کلیه اجزاء محصول و ساخت و تولید آن می باشد.
• شرایط عدم گارانتی
* عیوب ناشی از بازشدن درب اینورتر توسط افراد غیرمجاز
* عدم تناسب توان خروجی اینورتر با حجم پنل نصب شده
* نصب و راه اندازی نادرست توسط افراد غیر مجاز
* نصب دستگاه در مکان های غیراستاندارد (مطابق با دفترچه راهنما)
* نادیده گرفتن قوانین ایمنی و عدم توجه به دفترچه راهنما
* مخدوش و یا دستکاری نمودن شماره سریال دستگاه و جدا یا مخدوش شدن هولوگرام GIFT GUARANTEE نصب شده روی دستگاه
* آسیب ناشی از ضربه، حوادث طبیعی، آتش سوزی، صدمات فیزیکی، رعد و برق، تخریب عمدی، صدمات ناشی از حمل و نقل نامناسب، قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی، استفاده از تبدیل های غیراستاندارد
* خرابی و آسیب دیدگی ناشی از بهره برداری غیراصولی از نرم افزارهای شرکت Growatt و سخت افزار‌های غیرمتعارف و خارج از مشخصات فنی اینورتر

* نکته
* در صورت آسیب دیدگی کلی سامانه، بنا به تشخیص کارشناسان Gift guarantee ارائه خدمات صرفا شامل اینورتر و محصولات شرکت خواهد بود
* تعویض یا جایگزینی دستگاه مطابق با مدل و عمر دستگاه انجام می شود. علاوه بر آن ادامه مدت زمان باقی مانده از گارانتی به دستگاه جایگزین انتقال می یابد.
* حمل اینورتر معیوب به نمایندگی‌های فروش و یا دفتر خدمات گارانتی جهت تعمیر (با توجه به شرایط گارانتی)، و یا تست کامل فنی بر عهده خریدار می‌باشد.

• روش گارانتی
توجه داشته باشید که مشتری هایی که می خواهند اینورتر را تعویض کنند می بایست فرم RMA (فرم درخواست گارانتی) تعویض اینورتر را تکمیل نمایند.

لطفاً قبل از تکمیل فرم RMA (فرم درخواست گارانتی) به نکات ذیل توجه کنید.
شرایط عمومی گارانتی به شرح ذیل می باشد.

1) مشتری اصلی (مصرف کننده) می تواند گزارش خرابی اینورتر را در هر زمان به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد. مهندسین متخصص ما ایشان را تا برطرف شدن مشکل و یا تاییدشدن عیب دستگاه، راهنمایی می کنند.
2) نماینده خدمات پس از فروش در سایت حضور یافته تا عیوب اینورتر را شناسایی و اطلاعات خرابی را در اختیار واحد خدمات پس از فروش مرکزی قرار دهد. مهندسین متخصص ما سعی می کنند ایشان را راهنمائی کرده تا رفع عیب در محل مشتری انجام شود. چنانچه امکان تعمیر در محل نباشد، نمایندگان می توانند دستگاه معیوب را از سیستم جدا کرده و به محل شرکت ارسال نمایند.
جهت توجه بیشتر به مصرف کننده نهایی، دستگاه جهت بررسی های تکمیلی به خدمات پس از فروش مرکزی منتقل خواهد شد و چنانچه نیاز باشد موارد از طریق ارسال Email یا تماس تلفنی به ایشان اطلاع داده می شود.
3) مشتریان ( شامل نماینده، توزیع کننده و مصرف کننده نهایی) قبل از اینکه اینورتر معیوب را از محل نصب شده جدا کنند، لازم است فرم RMA (فرم درخواست گارانتی) را بصورت کامل در سایت تکمیل نمایند. دقت در تکمیل فرم های مرتبط با ملاحظات گارانتی(RMA)، متخصصین فنی شرکت را در خدمت رسانی هرچه بیشتر و سریعتر به مصرف کننده یاری خواهد نمود.
4) مشتریان، اینورترهای معیوب را همراه با فرم درخواست گارانتی به مرکز خدمات پس از فروش ارسال می نمایند.
5) متخصصین ما اینورترهای ارسالی را با دقت، تست و بررسی می نمایند. چنانچه نقصی مشاهد نشود اینورتر همراه با گزارش نتایج تست به مصرف کننده نهایی عودت داده می شود.
6) به طور معمول طی 10 روز کاری از زمان تحویل در محل خدمات پس از فروش، اینورتر تعمیر و ارسال خواهد گردید. با این وجود چنانچه شرح نقص، ناکافی و یا نادرست باشد، دلایل تاخیر در تعمیر و ارسال اینورتر به مشتری اعلام خواهد شد. برای جزئیات بیشتر درمورد مدت زمان تعمیر و ارسال به موارد ذیل توجه نمایید.

مدت زمان برای سرویس دهی
بسته به میزان نادرستی شرح نقص دستگاه، تاخیرات مجاز در سرویس دهی به شرح ذیل خواهد بود.
15% نقص در اطلاعات بین 5 تا 10 روز تاخیر
30 % نقص در اطلاعات بین 10 تا 15 روز تاخیر
50% نقص در اطلاعات تا 20 روز تاخیر

• ملاک بررسی و تایید اطلاعات دریافتی، گزارش رسمی کارشناس خدمات پس از فروش مرکزی خواهد بود.

با تشکر از شما

آینده سازان سیاره سبز تجهیزات خورشیدی پنل های خورشیدی پنل خورشیدی اینورتر خورشیدی اینورترهای خورشیدی استراکچر خورشیدی استراکچرهای خورشیدی با برند های یینگلی ینگلی Yingli و گرووات گروات Growatt و مشاوره، طراحی و اجرای نیروگاه های خورشیدی و سامانه های خورشیدی و مشاوره سرمایه گذاری نیرو گاه های خورشیدی و سامانه های خورشیدی انرژی خورشیدی انرژی تجدید پذیر انرژی پاک پنل های خورشیدی مونو کریستال پنل های خورشیدی پلی کریستال پنل های خورشیدی سری استاندارد یینگلی ینگلی پنل های خورشیدی پاندا یینگلی ینگلی پنل های خورشیدی اینورتر های سنترال گرووات گروات اینورتر های استرینگ گرووات گروات سیستم های ذخیره سازی گرووات گروات سیستم های مانیتورینگ گرووات گروات نیروگاه خورشیدی کرمان نیروگاه خورشیدی سمنان نیروگاه خورشیدی خراسان نیروگاه خورشیدی لرستان نیروگاه خورشیدی فارس نیروگاه خورشیدی خوزستان نیروگاه خورشیدی بوشهر نیروگاه خورشیدی راورکرمان نیروگاه خورشیدی سن سن< ” ; h1 style = ” color : #ffffff>

بازدیدها: 287

دیدگاه ها بسته شده است