انرژی خورشیدی چیست؟
مارس 8, 2018
نیرو گاه خورشیدی 1 مگاواتی شرکت آینده سازان سیاره سبز (Gift solar) در سن سن کاشان به بهره برداری رسید.
ژوئن 24, 2018

گواهی نامه UL

یینگلی اولین گواهی نامه UL جهان را برای ماژول های دو طرفه دریافت کرد.

 

به گزارش

BAODING, China, May 4, 2018 /PRNewswire

 

هلدینگ Yingli Green Energy به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های پیشرو در زمینه ی تولید پنل های خورشیدی امروز اعلام کرد که  موفق به دریافت  اولین گواهی نامه  UL برای ماژول های دو طرفه (( پاندا )) خود نائل گشته است که می تواند به تولید برق از هر دو طرف پشت و رو بپردازد.

 

به شکل خاص PANDA BIFACIAL با ادغام تکنولوژی Yingli  در سلولهای خورشیدی تک سلولی باعث می شود که لزوما نه فقط از یک طرف به تولید نیرو بپردازد، بلکه از پشت صفحه های خورشیدی نیز نور منعکس شده را از محیط اطراف جذب کرده و آن را به برق تبدیل کند.

 

بنابر این ماژول دو طرفه PANDA  با توجه به وضعیت زمانی تابش در قیاس با مدل های پیشین ظرفیت تولید بیش از %30 درصد برق بیشتری دارد.
ماژول PANDA BIFACIAL قدرتمند، با دوام و مقاومت بالا در برابرPID (Potential Induced Degradation) (( پتانسیل ناشی از تخریب )) قادر است در محیط های مختلف مانند قرار گرفتن در معرض تماس با دمای بالا و رطوبت، غبار نمکی و شن و ماسه. عالی عمل کرده  و با حداکثر ولتاژ سیستم 1500 ولت عملکرد سیستم را بهبود بخشیده و به کاهش هزینه های تعادل سیستم تا 2.5٪ برسد.

 

شرکت Yingli به طور فعال مشغول  ترویج و ایجاد استانداردهای تست برتر از ماژول های دو طرفه است. در سال 2016، شرکت Yingli با همکاری با  مرکز CGC و دریافت کلیه گواهینامه های چینی و استاندارد انجمن صنایع PV  روش تست عملکرد الکتریکی برای ماژول دو قطبی” را تهیه و در پایان سال 2016 با دریافت گواهینامه نهایی از CGC تبدیل به اولین و تنها شرکتی شد که این گواهی نامه را اخذ کرده است.

 

به همین دلیل: (( ما خوشحالیم که به عنوان یک شرکت فعال در زمینه صنایع خورشیدی اولین شرکتی هستیم که به طور مداوم گواهینامه های ماژول دو قطبی را از CGC و UL دریافت می کند و این خود یک گام بسیار مهم برای ما می باشد که البه ثابت کننده قدرت فنی ما درزمینه تکنولوژی تولید ماژول های دو قطبی می باشد ))

برای ورود به سایت یینگلی کلیک کنید

 
آینده سازان سیاره سبز تجهیزات خورشیدی پنل های خورشیدی پنل خورشیدی اینورتر خورشیدی اینورترهای خورشیدی استراکچر خورشیدی استراکچرهای خورشیدی با برند های یینگلی ینگلی Yingli و گرووات گروات Growatt و مشاوره، طراحی و اجرای نیروگاه های خورشیدی و سامانه های خورشیدی و مشاوره سرمایه گذاری نیرو گاه های خورشیدی و سامانه های خورشیدی انرژی خورشیدی انرژی تجدید پذیر انرژی پاک پنل های خورشیدی مونو کریستال پنل های خورشیدی پلی کریستال پنل های خورشیدی سری استاندارد یینگلی ینگلی پنل های خورشیدی پاندا یینگلی ینگلی پنل های خورشیدی اینورتر های سنترال گرووات گروات اینورتر های استرینگ گرووات گروات سیستم های ذخیره سازی گرووات گروات سیستم های مانیتورینگ گرووات گروات نیروگاه خورشیدی کرمان نیروگاه خورشیدی سمنان نیروگاه خورشیدی خراسان نیروگاه خورشیدی لرستان نیروگاه خورشیدی فارس نیروگاه خورشیدی خوزستان نیروگاه خورشیدی بوشهر نیروگاه خورشیدی راورکرمان نیروگاه خورشیدی سن سن< ” ; h1 style = ” color : #ffffff>

بازدیدها: 93

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *